Križni put na Đubrane

Cesta spasaPar godina nakon povratka iz dugogodišnjeg izbjeglištva, u našoj župi Potoci organiziran je Križni put na Đubrane. Tada je odlučeno da to bude pete korizmene nedjelje. Svih ovih godina okupljali smo se u velikom broju, kako bi smo ovom starodrevnom pobožnošću u prvom redu častili muku Kristovu,  prisjećajući se i svojih osobnih životnih i ratnih patnja. Kristov križ i muka za nas vjernike kršćane, ostaje jedini smjerokaz kako se stiže do cilja. Pozivamo sve bjelopoljce u župi i izvan župe, da nam se pridruže i ove pete korizmene nedjelje, 18. ožujka 2018. godine  u 14 sati, da u skrušenosti svoga srca molimo za mir u našoj domovini, u svijetu i za obraćenje teških grješnika!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zupapoto/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405