U tijeku je blagoslov obitelji

U obitelji Gordana KožulaNekada je blagoslov obitelji započimao nakon Bogojavljenja, danas se uobičajilo da blagoslov započne već nakon Božića. U našoj župi Potoci blagoslov je započeo 2. siječnja 2019. godine. U ovom vremenu već su blagoslovljeni: Vojno, Potoci polje, Potoci magistrala, Krivina, Livodine-Borača i Bočine. Narednih dana slijedi blagoslov: Vrapčići-utorak 8. siječnja od 8:00, Livač-srijeda 9. siječnja od 8:00, Gornji Potoci-četvrtak 10. siječnja od 8:00. Đubrani, Bučići, Humilišani i Kuti zbog malog broja župljana dolazak bez najave.

Blagoslovna molitva

Blagoslovi, Gospodine Bože svemogući, naše obitelji, da u njima bude: zdravlje, čistoća, pobjedna krepost, poniznost, dobrota i blagost, potpuno izvršavanje tvoga zakona i zahvaljivanje Bogu Ocu i Sinu i Duhu Svetomu i neka ovaj blagoslov ostane na našim obiteljima. Po Kristu Gospodinu našemu. Amen.