Đubranskim mučenicima u pohode

Nakon toliko godina...Obavještavamo sve župljane Potoka, kao i vjernike grada Mostara, na poseban način krizmanike i ostale vjeroučenike,  da će se u organizaciji župnog ureda Potoci i ove godine, slaviti sveta Misa na biskupovu grobu-Đubrani. Svetu Misu u subotu 4. svibnja 2019. u 11 sati predvodi don Ivica Boras, župnik župe sv. Mateja iz Mostara. Mjesto na kom se slavi sveta Misa jedno je od više simbola naše vjernosti Bogu i Katoličkoj Crkvi kroz povijest na ovim prostorima. Na ovom znakovitom mjestu pogubljen je u turskom vremenu biskup s pratnjom, kao i mnoštvo krizmanika.

Dođimo slaviti Gospodina, moleći za mir i za milost osobnog svjedočenja vjere!

Nakon misnog slavlja, druženje vjernog puka u Božjoj prirodi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zupapoto/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405