Čestitka mladencima Matei i Andreju

20190921_211033U subotu 21. rujna 2019. godine u našoj župnoj crkvi, pred našim župnikom, kumovima, uz  mnoštvo rodbine i prijatelja, sklopili su crkveni brak Andrej Aničić i Matea Perić. Naši mladenci Matea i Andrej su dugogodišnji i najmlađi članovi u našem velikom župnom zboru, stoga im kao župna zajednica izražavamo iskrene čestitke i zahvalnost. Ljudi u ovakvim prigodama izražavaju različite čestitke, koje su često puta vrlo patetične:“ Želimo vam 50 godina, 100 godina…“ Želimo im godina onoliko koliko im je odredio dragi Bog, godine su doista nebitne, bitan je sadržaj, a to je ljubav. Što će im dug zajednički život bez ljubavi, zar to nije mučenje? Dragi naši, mi vam želimo samo jedno, a to je vrijeme ispunjeno ljubavlju, što je i jedini smisao ljudskog života.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zupapoto/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405