Dječji križni put

dječiji križni putU subotu uoči druge korizmene nedjelje na poziv našega župnika mi najmlađi pošli smo na križni put na Đubrane. Iako svake godine imamo redovno križni put na Đubrane za sve župljane, ove smo godine mi najmlađi imali svoj križni put. Okupilo nas se oko 140 djece. Svatko je od nas nosio  svoj mali križ, koji smo napravili za tu prigodu. Svaki od ovih 140 malih križeva simbolizirao je naš osobni životni križ. Usput smo molili i pjevali. Na kraju smo u podnožju posljednje postaje ostavili svoje križeve uz Isusov križ. Ovim činom posvijestili smo samima sebi da bez Isusa ne možemo izdržati na svojim životnim križnim putovima. Nakon križnoga puta ostali smo na ledini ispred đubranske škole u zajedničkom druženju i igri!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zupapoto/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405