Posjet župnika pravoslavnoj parohiji u Potocima

Župnik je dosada tri puta bio u posjetu pravoslavnoj parohiji u Potocima. Prvi posjed bio je prošle godine za pravoslavni blagdan Spasovo, drugi za pravoslavni Božić, a treći 12. listopada za obiteljsku Krsnu slavu oca Nemanje, paroha bjelopoljskog. Nakon liturgije koju je služio paroh potočki, župnik je pozvan u parohijski dom, gdje se zadržao u ugodnom druženju s ocem Nemanjom, njegovom obitelji i gostima. Zajednička povijest nam je odviše teška i krvava. Nadamo se da će nam ovakva druženja posvijestiti koliko smo po vjeri Kristovoj jedno! Tako smo blizu, a tako daleko! I jednim i drugima Isus bi zasigurno poručio: „Pa vi me uopće niste razumjeli!“


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zupapoto/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405